Chorzowska Akademia Seniora

Chorzowska Akademia Seniora

Witamy na stronie 
Chorzowska Akademia Seniora

Urząd Miasta w Chorzowie w 2014 roku powołał do życia Chorzowską Akademię Seniora, działającą w ramach projektu Centrum Integracji Międzypokoleniowej. Chorzowska Akademia Seniora to działający od 2014 roku projekt Urzędu Miasta w Chorzowie, mający na celu tworzenie atrakcyjnej i różnorodnej oferty edukacyjno-kulturalnej dla chorzowskich seniorów oraz aktywizowanie członków lokalnej społeczności. Chorzowska Akademia Seniora ma swoje filie w czterech dzielnicach miasta: Klimzowcu, Chorzowie Starym, Chorzowie Batorym oraz Chorzowie II. W każdej z nich seniorzy mogą korzystać z bezpłatnych zajęć z o różnej tematyce, od języków obcych – angielskiego czy niemieckiego, po warsztaty taneczne, kursy komputerowe, aerobik i rękodzieło.

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Nowy semestr zajęć w Chorzowskiej Akademii Seniora rozpocznie się później niż zwykle - najprawdopodobniej na początku kwietnia. Jest to spowodowane toczącą się przeprowadzką do siedziby przy ul. Dąbrowskiego 7.

Dokładną datę rozpoczęcia semestru, harmonogram zajęć i wszelkie informacje oraz szczegóły będziemy na bieżąco publikować na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.