Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Od 21 Styczeń 2018 16:00 do 21 Styczeń 2018 19:00
Wysłany przez cim
Kategorie: Ogólne
Hits: 60

Centrum Integracji Międzypokoleniowej szykuje niezwykłą imprezę muzyczną z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na scenie wystąpią między innymi Magdalena Pal, Wesoła Biesiada czy Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. 

Koncerty organizowane przez Centrum Integracji Międzypokoleniowej z okazji Dnia Babci i Dziadka to już chorzowska tradycja. W latach ubiegłych dla seniorów grali i śpiewali między innymi Damian Holecki czy Mirek Jędrowski. W tym roku gwiazd będzie kilka. 

Dla seniorów zagrają: Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Wesoła Biesiada, Zespół Ed-Ka, Krzysztof Koniarek, Tim Fabian oraz Magdalena Pal, która tego dnia będzie świętować swoje urodziny. Okazji do zabawy zatem nie zabraknie. 

- Babcia i dziadek pełnią niezwykłą rolę w życiu każdego człowieka – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. - Ich mądrość i doświadczenie życiowe są bardzo istotne w wychowywaniu kolejnych pokoleń, dlatego wszyscy powinniśmy celebrować ich święto. 

Wydarzenie odbędzie się 21 stycznia o godzinie 16:00 w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59. Bilety w cenie 15 zł (z kartą Programu Chorzów 60+) i 30 zł (normalny) do nabycia w kasie SDKu w godzinach otwarcia.