Aktualności

Kamil Nowak i Dorota Zawadzka gośćmi Akademii Dobrego Rodzica w Chorzowie

środa, 04 grudzień 2019 10:27

Akademia Dobrego Rodzica to cykl bezpłatnych warsztatów i wykładów, skierowanych do wszystkich, którzy chcą podnosić swoje kompetencje wychowawcze i wspierać prawidłowy rozwój dzieci. W ramach tej inicjatywy w grudniu zorganizowane zostaną spotkania autorskie z Kamilem Nowakiem i Dorotą Zawadzką. 

Kamil Nowak jest twórcą niezwykle popularnego bloga parentingowego Blog Ojciec, na którym od lat dzieli się swoimi przemyśleniami na temat ojcostwa i wychowywania dzieci.  Jest również autorem książki „Idealny rodzic nie istnieje” - poradnika opartego o osobiste doświadczenia rodzicielskie. Dorota Zawadzka znana między innymi z prowadzenia programów „Superniania”, „I Ty możesz mieć Superdziecko” czy „Świat według dziecka” w TVN i TVN Style,  jest psycholog rozwojową oraz autorką książek poświęconych wychowywaniu dzieci. 

Oboje już niebawem pojawią się w Chorzowie, by w ramach Akademii Dobrego Rodzica poprowadzić prelekcje poświęcone swoim perspektywom pedagogicznym. Spotkanie z Kamilem Nowakiem, którego temat brzmi „Idealny rodzic nie istnieje – nie da się uchronić dziecka przed wszystkim” zaplanowano na wtorek, 10 grudnia, w Miejskim Domu Kultury „Batory” przy ul. St. Batorego 6. Początek o godzinie 18.00. Temat spotkania z Dorotą Zawadzką, które odbędzie się w środę, 18 grudnia, o godzinie 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Lompy 13, brzmi „Zapracowani rodzice – zarządzanie czasem w życiu rodzinnym”. 

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny.