Aktualności

Magiczny wieczór andrzejkowy z Centrum Integracji Międzypokoleniowej

poniedziałek, 18 listopad 2019 09:35

Zbliżające się wielkimi krokami Andrzejki to pretekst do kolejnej szalonej imprezy tanecznej z Centrum Integracji Międzypokoleniowej. 

„Jeśli chcesz ulżyć swojemu sercu, zatańcz!” - zwykł mawiać tytułowy bohater „Greka Zorby”, jednej z najsłynniejszych powieści w dorobku Nikosa Kazandzakisa. O wiarygodności tego stwierdzenia z całą pewnością mogą zaświadczyć wszyscy, którzy brali udział w potańcówkach organizowanych przez Centrum Integracji Międzypokoleniowej. 

Kolejną okazją do „ulżenia swojemu sercu” będzie impreza organizowana 29 listopada, czyli w Andrzejki. Nie zabraknie klasycznych przebojów z lat 70., 80. i 90. i najnowszych hitów muzyki polskiej i zagranicznej. Będzie można wytańczyć się za wszystkie czasy i zawrzeć nowe znajomości.

Andrzejkowa potańcówka organizowana jest w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59. Bilety w cenie 5 zł (z kartą programu Chorzów 60+) i 10 zł (bez karty) są dostępne w kasie SDK. Impreza rozpocznie 29 listopada się o godzinie 16:00. W programie zabawa taneczna z DJ'em i wodzirejem oraz poczęstunek.