Aktualności

Zaktualizowany katalog programu Chorzów 60+ już dostępny

poniedziałek, 28 październik 2019 11:52

Jest już dostępna nowa wersja katalogu programu Chorzów 60+. Po raz pierwszy wyłącznie w wygodnej i ekologicznej wersji elektronicznej. 

Program Chorzów 60+ jest elementem prowadzonej przez Miasto Chorzów polityki społecznej, której celem jest aktywizacja chorzowskich seniorów. Dzięki bogatej, zróżnicowanej i atrakcyjnej ofercie rabatów i promocji, gwarantowanej przez około 200 partnerów programu, seniorzy mogą aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i społecznym miasta. 

Oferta ta jest stale poszerzana, a aktualizacje co roku prezentowane są w katalogu, który do tej pory ukazywał się w dwóch wersjach: papierowej i elektronicznej. Teraz jednak podjęto decyzję 
o rezygnacji z tej pierwszej. 

Jest to spowodowane tym, że program Chorzów 60+ rozrósł się tak bardzo, że koszty druku katalogów stały się naprawdę znaczące. Wersja elektroniczna est dostępna w wygodny sposób z każdego miejsca i każdego urządzenia posiadającego dostęp do internetu, a przy tym zdecydowanie bardziej ekologiczna.

Katalog dostępny jest tutaj oraz z poziomu strony głównej Centrum Integracji Międzypokoleniowej. Całość została podzielona na kategorie, dzięki czemu można przeglądać tylko te kategorie, które nas interesują.