Aktualności

Chorzów naturalnie - piknik ekologiczny

piątek, 06 wrzesień 2019 08:01

Artysta znany ze scen Open’era, Męskiego Grania, Orange Warsaw Festivalu i Fest Festivalu – BARANOVSKI - już w najbliższą niedzielę wystąpi na pikniku ekologicznym „Chorzów Naturalnie”.  

Końcówka lata w Chorzowie naturalnie będzie gorąca! Już w niedzielę, 8 września, na skwerze przy ul. Gałeczki i Astrów odbędzie się niezwykłe wydarzenie – impreza, podczas której wystąpią: BARANOVSKI, DJ FEEL-X, Autentikos i Siostry WAJS & Stonoga. To tylko część atrakcji jakie czekają na uczestników pikniku ekologicznego.


„Dym”, „Luźno”, „Zbiór”, „Mamo” - dzięki tym przebojowym piosenkom BARANOVSKI stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych nowych artystów w Polsce w ostatnich latach. Dowodem na to są tegoroczna nominacja do Fryderyka w kategorii „Fonograficzny debiut roku” i liczne występy na największych festiwalach muzycznych w kraju. Wszystkie te sukcesy przyszły jeszcze przed ukazaniem się debiutanckiej płyty artysty. 
– Będzie to kolejna świetna okazja do wspólnej zabawy i przypomnienia sobie o tym, że to od naszych codziennych zachowań zależy stan środowiska  – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej.


„Chorzów Naturalnie” to nie tylko koncerty, ale przede wszystkim warsztaty rękodzieła ekologicznego dla dzieci i dorosłych, zbiórka elektrośmieci i „Azory na Klimzowcu” - akcja dla wszystkich wielbicieli psów, podczas której wybrany zostanie najładniejszy pies, odbędzie się quiz wiedzy na temat najlepszych przyjaciół człowieka i wyścig rodzinny.
W czasie pikniku nie zabraknie też innych, rodzinnych atrakcji. Będą między innymi dmuchańce, gry i zabawy sportowe. 
„Chorzów Naturalnie” odbędzie się w niedzielę, 8 września, na skwerze przy ul. Gałeczki i Astrów. Impreza rozpocznie się już około godziny 12:00 akcją „Azory na Klimzowcu”, koncert Sióstr Wajs zaplanowany został na godzinę 16:30, Autenitkos wystąpi o 18.00, a BARANOVSKI o 19:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.  

 

PROGRAM:
12.00 - 16.00 Azory na Klimzowcu
16.30 Siostry WAJS & Stonoga - koncert
18.00 Autentikos - koncert
19.30 BARANOVSKI – koncert

20.30 - DJ FEEL-X
W trakcie imprezy m.in.  zbiórka elektrośmieci, warsztaty rękodzieła ekologicznego dla dzieci i dorosłych, dmuchańce, gry i zabawy sportowe.