Aktualności

Uroczyste zakończenie semestrów w Chorzowskiej Akademii Seniora i Klubie Malucha

środa, 19 czerwiec 2019 13:16

25 czerwca o godzinie 11.00 odbędzie się uroczyste zakończenie wiosennych semestrów w Chorzowskiej Akademii Seniora i Klubie Malucha.

Regularne zajęcia w Chorzowskiej Akademii Seniora, Dzielnicowych Akademiach Seniora, Klubie Malucha i wszystkich jego filiach zostały już zakończone. Międzysemestralna przerwa potrwa do września. Teraz nadszedł czas na podsumowanie dotychczasowej działalności.

-  Zakończenie semestru do okazja do tego, by podziękować uczestnikom organizowanych przez nas zajęć za obecność i zaangażowanie, ale też by porozmawiać z nimi o ich potrzebach i oczekiwaniach w kolejnych semestrach – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej.

Uroczyste zakończenie semestrów odbędzie się we wtorek, 25 czerwca o godzinie 11.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ul. Rynek 1. 
Tego samego dnia o godzinie 17.00 w Starochorzowskim Domu Kultury odbędzie się również potańcówka z udziałem Mirka Szołtyska i DJ-a Bassa. Wstęp płatny 5 zł w kasie SDK. Zapraszamy!