Aktualności

"Chorzów. Miasto Kobiet": spotkanie autorskie z Kasią Siwczyk

wtorek, 26 marzec 2019 09:44

W tym tygodniu w ramach programu "Chorzów. Miasto Kobiet": „Kobiety ze Śląska", czyli 10 rozmów z niezwykłymi Ślązaczkami Kasi Siwczyk – spotkanie autorskie.

Bohaterkami książki, czyli niezwykłymi Ślązaczkami, są: piosenkarki Anna Wyszkoni, Katarzyna Groniec i Kasia Moś, Miss Polonia Karina Wojciechowska, aktorka Jolanta Fraszyńska, bizneswoman Marta Frank, pisarka Anna Dziewit-Meller, prezenterki i dziennikarki Agnieszka Hyży i Anna Popek oraz finalistka Master Chefa Kinga Paruzel.

O "Kobietach ze Śląska" Dziennik Zachodni pisał, że ta "publikacja obala stereotyp kobiety ze Śląska – gospodyni i kury domowej, wręcz przeciwnie, utwierdza w przekonaniu, że Ślązaczki to kobiety sukcesu, które w każdej dziedzinie doskonale sobie radzą. Od biznesu, po muzykę i świat mody."

Na spotkanie zapraszamy już w najbliższy czwartek, 28 marca, do filii nr 19 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Kilińskiego 2). Start o godzinie 17:00. 
Zapisy przyjmujemy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefonicznie pod numerem 32 416 52 15.