Aktualności

Przeniesione zajęcia dla seniorów

poniedziałek, 25 luty 2019 13:04

W tym tygodniu nie odbędą się zajęcia z języka angielskiego w Dzielnicowej Akademii Seniora w Chorzowie Starym oraz Taniec w kręgu organizowany w II Dzielnicowej Akademii Seniora na Klimzowcu (ul. Franciszkańska 1). 

Język angielski planowo odbywa się we wtorki w godzinach 16:00-17:00 w Dzielnicowej Akademii Seniora w Chorzowie Stary, natomiast Taniec w kręgu - w piątki od 10:00 do 11:00 w II Dzielnicowej Akademii Seniora na Klimzowcu (Parfia św. Franciszka, ul. Franciszkańska 1). Wyjątkowo w tym tygodniu zajęcia te z przyczyn niezależnych od organizatora zostały odwołane i będą odrobione w innym terminie, który zostanie ustalony z uczestnikami zajęć. 

Z powodu prac remontowych w tym tygodniu nie odbędzie się również aerobik w wodzie prowadzony w godzinach 17:00-18:00 w Zespole Szkół Sportowych nr 2 przy ul. Wolności 133. Aerobik w wodzie prowadzony w ZSO nr 2 przu ul. Harcerskiej (godz. 20-21) organizowany jest zgodnie z planem. 

Wszystkie pozostałe zajęcia (w tym Taniec w kręgu w I Dzielnicowej Akademii Seniora na Klimzowcu (ul. Młodzieżowa 29) odbywają się bez zmian. 

Przepraszamy za powstałe z tego tytułu niedogodności.