Aktualności

Zatracić się w tańcu i w sobie nawzajem. Walentynkowa potańcówka w Chorzowie

piątek, 08 luty 2019 12:40

Romantyczna kolacja, wypad za miasto, wyjście do kina… Święto zakochanych spędzić można na wiele różnych sposobów. Również aktywnie, w ruchu i przy fantastycznej muzyce, biorąc udział w organizowanej przez Centrum Integracji Międzypokoleniowej potańcówce.

 

„Taniec to nieme wyznanie miłosne” - powiedział kiedyś Fiodor Dostojewski. I rzeczywiście, trudno nie zgodzić się z tymi słowami rosyjskiego pisarza. Taniec to namiętność, pasja i emocje. Czy zatem może być lepszy od tańca sposób, by spędzić święto zakochanych?

 

Centrum Integracji Międzypokoleniowej 14 lutego organizuje walentynkową potańcówkę, skierowaną do wszystkich mieszkańców Chorzowa.

 

– Każda nasza potańcówka to gwarancja świetnej zabawy przy rewelacyjnej muzyce i w doborowym towarzystwie – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. promocji i aktywizacji społecznej. – To także szansa, by nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie.

 

Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się między innymi: koncert zespołu Latające Talerze, muzyczna impreza prowadzoną przez DJ-a, poczęstunek dla uczestników i konkursy z nagrodami. Ponieważ jeden z nich polegać będzie na wyborze najlepszego stroju w stylu walentynkowym, organizatorzy zachęcają do udziału w potańcówce w przebraniach.

 

Walentynkowa potańcówka odbędzie się w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w godzinach 16:00-20:00. Bilety w cenie 5 zł za osobę można nabyć w kasie SDK od 31 stycznia. Liczba miejsc ograniczona!