Aktualności

Program Chorzów 60+ - aktualizacja oferty

czwartek, 29 listopad 2018 09:18

Do partnerów programu Chorzów 60+ dołączyły następujące firmy:

Orpea Chorzów Sp. z o.o. 
Dom Opieki Honorata, ul. Główna 31, Chorzów-Maciejkowice

10 proc. na turnus usprawniający w Domu Opieki Honorata w Chorzowie-Maciejkowicach. Turnus jest połączeniem pobytu opiekuńczo-leczniczego (zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym w łazienką i tv, wyżywienie dostosowane do diety pacjenta, terapia zajęciowa) z rehabilitacją (dostęp do zabiegów i ćwiczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta, całodobowa opieka pielęgniarek i opiekunek medycznych oraz konsultacje lekarskie). Pobyt na turnusie ma na celu przywrócenie sprawności po przebytym udarze, operacji, zwiększenie samodzielności seniora poprzez ćwiczenia ogólnousprawniające w grupach, ćwiczenia mobilizujące i stabilizujące, ćwiczenia w ramach profilaktyki schorzeń narządu ruchu.
Więcej na www.orpea.pl

Usługi Budowlane Marek Naczyński, Chorzów, tel. 723 924 875
15 proc. zniżki na wszystkie usługi budowlane, w tym m. in.: malowanie, tapetowanie, kafelkowanie, układanie paneli i wykładzin, instalacje wodne.
Centrum Kulinarne, ul. Adamieckiego 8, Chorzów, tel. 32 746 91 00, +48 795 412 915
20 proc.  na wszystkie warsztaty kulinarne dla dorosłych. W ofercie: możliwość podniesienia umiejętności kulinarnych dla amatorów gotowania i osób, które chciałyby spróbować sił w profesjonalnej kuchni szkoleniowej. 
Szeroka oferta warsztatów kulinarnych: Kuchnia Polska z podziałem na regiony, włoska, francuska, meksykańska, Smaki Azji (koreańska, japońska, tajska) oraz jedzenie lekarstwem, piknik rodzinny, warsztaty grillowania, super jedzenie naszych polskich łąk i lasów.
więcej na: www.centrumkulinarne.com.p
 
Centrum Medyczne Synexus, ul. Konckiego 1, Katowice, tel. 32 721 25 68
- bezpłatny pakiet badań dla osób chorujących na cukrzycę lub z grupy ryzyka (nadwaga, cukrzyca w rodzinie, nadciśnienie, palenie papierosów): lipidogram, morfologia, kreatynina, glukoza, hemoglobina glikowana (HbA1c)
- bezpłatny pakiet badań dla osób, które przeszły zawał serca, udar mózgu, operacje kardiologiczne (stent, by-passy): lipidogram, morfologia, kreatynina, glukoza
- bezpłatna konsultacja lekarska dla osób z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego i/lub biodrowego, odczuwających ból mimo regularnego przyjmowania leków przeciwbólowych
- akcje bezpłatnych badań i/lub konsultacji dla osób z następujących obszarów terapeutycznych: kardiologia, ortopedia, reumatologia, neurologia, diabetologia, osteoporoza, choroby skóry
więcej na: www.przychodniasynexus.pl   facebook.com/C.M.SynexusPolska

Gabinet Kosmetyczny Dermics Jolanta Pawletko, ul. Zielona 21 A, Chorzów
- manicure hybrydowy - 50zł
- henna brwi i rzęs + regulacja - 25zł
- masaż relaksacyjno-odżywczy twarzy - 30zł
Oferta dostępna w poniedziałki od godz. 12. Obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr tel. 500 282 058