Aktualności

Andrzejkowa potańcówka dla seniorów

środa, 21 listopad 2018 11:00

Centrum Integracji Międzypokoleniowej z okazji zbliżających się Andrzejek szykuje kolejną szaloną potańcówkę dla seniorów. Dobra zabawa gwarantowana! 

Już w najbliższy poniedziałek, 26 listopada, Centrum Integracji Międzypokoleniowej zaprasza wszystkich chorzowskich seniorów na potańcówkę andrzejkową. 

- Andrzejki przypadają na noc z 29 na 30 listopada, ale wiele osób ma już na ten czas plany. My organizujemy imprezę nieco wcześniej, dzięki czemu seniorzy będą mogli wziąć udział w dwóch wydarzeniach i wybawić się za wszystkie czasy – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej.

W programie, poza taneczną zabawą z udziałem profesjonalnego DJ-a, znalazły się również rozmaite zabawy tematyczne. Nie zabraknie także poczęstunku. 

Andrzejkowa potańcówka organizowana jest w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59. Bilety w cenie 8 zł za osobę nabyć można w kasie SDK. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa do 20:00.