Aktualności

Wyliź na plac, pódź tańcować – zbliża się ostatnia edycja plenerowej potańcówki na Klimzowcu [zmiana miejsca]

czwartek, 20 wrzesień 2018 13:37

To już ostatnia tego lata na wspólną sąsiedzką zabawę na Klimzowcu z tańcem, śpiewem i grillem w rolach głównych. Przed nami trzecia odsłona imprezy „Wylyź na plac, pódź tańcować”!

Uwaga! Potańcówa "Wylyź na plac, pódź tańcować" odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Urbanowicza 2 w Chorzowie, a nie jak podawaliśmy wcześniej przy ul. Krzywej - zmiana podyktowana jest zapowiedzianymi na wtorek opadami deszczu.  

Będą zabawy integracyjne, tańce, występy artystyczne, a na koniec festiwal balonów. Do tego wiele innych atrakcji. Wszystko w ramach „Wyliź na plac, pódź tańcować”. 

– Wspólna zabawa zbliża ludzi. W tańcu i podczas wspólnych śpiewów zapominamy o tym, co nas dzieli. Stąd pomysł, by zorganizować międzypokoleniowe, sąsiedzkie potańcówki, dzięki którym mieszkańcy Klimzowca będą mogli lepiej się poznać – mówiła podczas pierwszej edycji akcji Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej.

Początkowo planowano jedynie dwie odsłony wydarzenia, ale cieszyły się one taką popularnością, że zdecydowano się zorganizować kolejną. Odbędzie się ona już w najbliższy wtorek, 25 września, w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Urbanowicza 2 w Chorzowie. Początek przewidziano na godzinę 17:00. Udział jest bezpłatny.