Aktualności

Nowe filie Klubu Malucha

środa, 29 sierpień 2018 06:52

Maluchy będą mieć swoje kluby także w dzielnicach. Oprócz stałych zajęć w siedzibie głównej Centrum Integracji Międzypokoleniowej, raz w tygodniu w Chorzowie Batorym i na Klimzowcu będzie można bawić się z ulubionymi prowadzącymi i korzystać z bezpłatnych zajęć i warsztatów. 

 

Sukces frekwencyjny Klubu Malucha spowodował rozszerzenie programu.

- W czasie spotkań z mieszkańcami proszono nas o otworzenie filii Klubu Malucha w dzielnicach - mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. - Jest wielu chętnych, którzy zwyczajnie potrzebowali, by takie zajęcia organizowane były bliżej ich domów. Dlatego od września działań będą filie klubu w Chorzowie Batorym i na Klimzowcu. 

 

- Dzięki wsparciu parafii, chęci współpracy udało nam się znaleźć sale, które dostosowane są do potrzeb dzieci i rodziców - dodaje Sekuła. 

 

Inauguracja obu filii odbędzie się 7 września w godz. 15. 00 - 19. 00 w parafii pw. Św. Franciszka z Asyżu (ul. Franciszkańska 1). W czasie inauguracji zaplanowaliśmy nie tylko prezentację programu, ale także ciekawe warsztaty rodzinne w czasie których będzie można wykonać własną torbę czy koszulkę. Ponadto przedstawimy prowadzących, będzie można porozmawiać o tym, jak w praktyce wyglądają zajęcia. 

 

Zajęcia w obu filiach ruszą od 10 września, są bezpłatne. Będą się odbywać raz w tygodniu.

Więcej informacji na www.centrum.chorzow.eu, na Facebook’u Centrum Integracji Międzypokoleniowej i Klub Malucha lub pod nr tel. 32 416 5215. 

 

KLUB MALUCHA NA KLIMZOWCU, parafia pw. Św. Franciszka z Asyżu, 

ul. Franciszkańska 1

WTOREK

9.00-12.00 – Razem poznajemy świat – mali odkrywcy: KAPELUSZ PEŁEN MARZEŃ 

15.00-17.00 – zajęcia MALUSZKOWY ZAWRÓT GŁOWY – Akademia Zabawy

 

KLUB MALUCHA W CHORZOWIE BATORYM, parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,

ul. Farna 3

CZWARTEK

9.00-12.00 – Razem poznajemy świat – mali odkrywcy: KAPELUSZ PEŁEN MARZEŃ 

15.00- 17.00 – zajęcia MALUSZKOWY ZAWRÓT GŁOWY – Akademia Zabawy

 

Koordynator: Anna Śmieszek-Szkutek, tel. 695 846 555, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.