Aktualności

Wakacyjna przerwa w Chorzowskiej Akademii Seniora i Klubu Malucha

środa, 20 czerwiec 2018 12:31

Wiosenne semestry w Chorzowskiej Akademii Seniora i Klubie Malucha wielkimi krokami zbliżają się do końca. Uroczyste zakończenie odbędzie się 25 czerwca w Urzędzie Miasta. Zajęcia powrócą po wakacjach. 

Zakończenie semestrów odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta w Chorzowie w poniedziałek, 25 czerwca o godzinie 12:00. To okazja, by podsumować dotychczasową działalność i podyskutować o planach na przyszłość. 

– Miniony semestr to była mała rewolucja w Klubie Malucha – opowiada Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. – Zwiększyliśmy liczbę zajęć, przede wszystkim popołudniowych. Dostosowaliśmy też ich formułę, by lepiej odpowiadała oczekiwaniom dzieci i rodziców. Z kolei w Chorzowskiej Akademii Seniora, która stale się rozwija, podwoiliśmy liczbę niektórych zajęć, dzięki czemu nauka odbywa się w mniejszych grupach. Stale przybywa osób korzystających z naszej oferty – ich liczba jest już dwukrotnie większa w stosunku do ubiegłego roku.

Na spotkanie 25 czerwca zaproszeni są także członkowie Chorzowskiej Strefy Wolontariatu, którzy będą mieli szansę porozmawiać o tym, co już udało się im osiągnąć i o wyzwaniach, które jeszcze przed nimi stoją. 

Zajęcia w Chorzowskiej Akademii Seniora oraz Klubie Malucha powrócą po wakacjach.