Aktualności

Planszówki są dobre na nudę – wakacyjne turnieje gry planszowej „Splendor”

środa, 13 czerwiec 2018 12:36

Ciekawa gra strategiczna, integracja, aktywizacja i dobra zabawa - to wszystko czeka na uczestników organizowanych przez Urząd Miasta wspólnie z Chorzowską Koalicją na Rzecz Bezpieczeństwa i parafią pw. św. Franciszka z Asyżu w Chorzowie turniejów gry planszowej „Splendor”.

Wszyscy zainteresowani turniejem i zasadami gry będą mogli spróbować swoich sił podczas pokazowej rozgrywki, która przeprowadzona zostanie w sobotę, 16 czerwca podczas Dnia Integracji Międzypokoleniowej.

 

- To świetna okazja na spędzenie czasu i zabicie wakacyjnej nudy. Młodzież będzie mogła się zintegrować ze swoimi rówieśnikami i w aktywny czas spędzić wakacyjne popołudnie – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. - Dla najlepszych wspólnie z wydawcą gry, firmą Rebel.pl przygotowaliśmy nagrody.

Poszczególne turnieje odbędą się w następujących terminach:

16.06 – rozgrywka pokazowa - parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w Chorzowie,

18.07 – w Centrum przy parafii św. Jadwigi,

24.07 – w Chorzowie II przy parafii św. Barbary w Centrum Inicjatyw Społecznych,

7.08 – w Chorzowie Starym przy parafii św. Marii Magdaleny

21.08 – w Chorzowie Batorym przy parafii pw. Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza.

Rozgrywki każdego z turniejów odbywać się będą pomiędzy 12.00 i 16.00.

Finaliści zmierzą się w ustalonym terminie, w weekend 8-9 września przy parafii św. Franciszka z Asyżu.

 

Szczegółowych informacji oraz zapisy na turnieje prowadzi Wydział Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej UM Chorzów (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 32 416 52 15). Wstęp wolny.