Aktualności

Dzień Integracji Międzypokoleniowej: atrakcji nie zabraknie

środa, 13 czerwiec 2018 07:27

Turniej gier planszowych, zabawy, animacje i występy artystyczne. A wszystko za darmo. Dzień Integracji Międzypokoleniowej zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.

Interesujący program artystyczny, inauguracja rodzinnego turnieju gier planszowych, a do tego – grill, popcorn i wata cukrowa. Swoje stoiska na Dniu Integracji Międzypokoleniowej rozstawią też między innymi Komenda Miejska Policji w Chorzowie i Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

 

- Na naszym stoisku zorganizujemy rozmaite gry, zabawy i animacje dla najmłodszych, z kolei Komenda zapowiedziała, że przyprowadzi ze sobą policyjne konie – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej.

Jedną z najciekawszych atrakcji będzie bez wątpienia turniej gier planszowych, w którym udział wziąć będą mogły całe rodziny. Jeżeli turniej spotka się z dużym zainteresowaniem, istnieje szansa, że stanie się wydarzeniem cyklicznym. Na zakończenie festynu zaprezentowane zostanie przedstawienie pt. „Dawid i Goliat” w wykonaniu Mariusza Kozubka i Piotra Solorza.

Dzień Integracji Międzypokoleniowej odbędzie się przy ul. Franciszkańskiej 1, w sobotę, 16 czerwca w godzinach 15:00-20:00. Wstęp wolny.