Aktualności

W Chorzowie startują bezpłatne treningi sztuk walki dla dzieci i dorosłych

piątek, 08 czerwiec 2018 07:52

Urząd Miasta w Chorzowie w ramach zajęć Akademii Aktywnego Malucha i Akademii Aktywnego Dorosłego organizuje bezpłatne treningi brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Nauka sztuki walki to świetna okazja do kształtowania prawidłowego rozwoju fizycznego, psychicznego, a także motorycznego. Ogólnorozwojowe ćwiczenia stymulują harmonijny rozwój cech sprawnościowych dziecka, skutecznie korygują wady postawy, pomagają w spożytkowaniu nadmiaru energii, a także uczą samodzielnej pracy, dyscypliny i szacunku.

 

Trening brazylijskiego Jiu-Jitsu doskonale wpisuje się w dotychczas oferowane przez nas zajęcia – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. – Tego typu aktywność z pewnością odciągnie dzieci od komputera, niezdrowego trybu życia, a także nauczy dyscypliny i odwagi. Dla dorosłych będzie to m.in. świetna okazja do przybliżenia podstawowych zasad samoobrony.

Uczestnicy będą ćwiczyli pod okiem certyfikowanych instruktorów, posiadających uprawnienia do prowadzenia zajęć zarówno z dziećmi, osobami dorosłymi, jak i osobami starszymi. Zajęcia Akademii Aktywnego Malucha przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Treningi będą się odbywały w Chorzowie przy ul. Powstańców 70, w każdy piątek w godzinach od 17 do 19. Natomiast dorośli będą mogli poznać tajniki sztuk walki w każdą środę w godzinach od 10 do 12 z przerwą od 1 lipca do 31 sierpnia.

 

 

 

 

 

Szczegóły pod numerami telefonów: 32 416 52 15, 660 430 864.