Aktualności

Jacek Silski z wyjątkowym koncertem w Chorzowie

czwartek, 24 maj 2018 07:41

Nazywany „Śląskim Słowikiem” Jacek Silski w maju wystąpi na scenie Starochorzowskiego Domu Kultury. Koncert organizowany jest z okazji Dnia Matki. 

Jacek Silski to artysta znany i ceniony nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Występował z takimi wykonawcami jak: Julio Iglesias, Karel Gott, Boney M., ABBA, In-grid oraz z całą czołówką rodzimej estrady. Obecnie jest solistą Królewskiej Orkiestry Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie, w przeszłości blisko współpracował między innymi z Teatrem Rozrywki. 

W Chorzowie Silski gościł już wielokrotnie, ale tym razem koncert będzie wyjątkowy, bo publika  składać się będzie przede wszystkim z… mam. 

– Koncerty z okazji Dnia Matki organizujemy już od dłuższego czasu – opowiada Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. – Wybranie się z mamą na takie wydarzenie to, jak wiemy z doświadczenia, świetny prezent, który na długo zostanie zapamiętany przez osobę obdarowaną.

Jacek Silski wystąpi w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w poniedziałek, 28 maja, o godzinie 16:00. W sprzedaży są już bilety – w cenie 15 zł (z kartą programu Chorzów 60+) i 30 zł  (cena regularna). Można je nabyć w kasie, czynnej od poniedziałku do piątku od 14.00 do 18.00 oraz godzinę przed imprezą.