Aktualności

Warsztaty z autoprezentacji dla członków Chorzowskiej Rady Seniorów

wtorek, 20 marzec 2018 11:57

W piątek, 23 marca, w Urzędzie Miasta w Chorzowie odbędą się bezpłatne warsztaty z autoprezentacji, skierowane do członków Chorzowskiej Rady Seniorów. 

Warsztaty z autoprezentacji to odpowiedź na zapotrzebowanie członków Chorzowskiej Rady Seniorów, którzy z racji pełnionej funkcji stają przed koniecznością kontaktowania się z przedstawicielami samorządów, fundacji, stowarzyszeń, mediów czy świata biznesu - zainteresowania ich swoimi pomysłami i przekonania do swoich racji. Będzie też okazja, by dowiedzieć się, jak dobrze występować publicznie, jak mówić, by być dobrze zrozumianym przez słuchaczy, co zrobić, gdy popełnimy błędy w trakcie wystąpienia czy popracować z kamerą, przy okazji lepiej się poznając.

Warsztaty poprowadzi Aleksander Gortat, który na swoich koncie ma pracę w charakterze dziekana Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, był redaktorem naczelnym radia Express FM, dziennikarzem i wydawcą w rozgłośniach radiowych (m.in. Radio Fest, Radio CCM), prezenterem w Telewizji Silesia. Autor wielu pasm programowych, szkoleniowiec z długoletnim stażem. Wyjątkowo doświadczony i wykształcony człowiek, znanym nam także m.in. z prowadzenia Gali Programu "Chorzów 60+". 

Warsztaty odbędą się w piątek, 23. 03. 2017 r. na Małej Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Chorzów. Rozpoczną się o godz. 10. 00 i potrwają cztery godziny. Prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach najpóźniej do środy (21. 03. 2017 r.) u p. Małgorzaty Culak (tel. 32 245 93 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).