Wydrukuj tę stronę

Rusza nowa odsłona Miejskich Spotkań Medycznych - 23.03.2018

piątek, 16 marzec 2018 13:37

W ramach „Akcji-Aktywizacji” powracają Miejskie Spotkania Medyczne - cykl bezpłatnych wykładów medycznych, skierowanych do mieszkańców Chorzowa. 

Miejskie Spotkania Medyczne to cykl bezpłatnych wykładów i rozmów z lekarzami, należącymi do czołówki najlepszych specjalistów w naszym regionie: chirurgiem, pediatrą, ortopedą czy kardiologiem. 

– Te spotkania to okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i porozmawiać z lekarzami o trapiących nas albo naszych bliskich dolegliwościach – opowiada Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej. – Tego typu wydarzenia organizowaliśmy już w latach ubiegłych i zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców.

Miejskie Spotkania Medyczne organizowane będą raz w miesiącu, w ramach „Akcji-Aktywizacji”, w Chorzowskim Centrum Kultury. Wstęp jest bezpłatny. Pierwszym zaproszonym gościem jest dr Przemysław Król, specjalista chirurgii z Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Początek pierwszego spotkania przewidziano 23.03.2018 r. na godzinę 17:00.