Aktualności

Zapraszamy na Forum Rad Seniorów województwa śląskiego

poniedziałek, 13 listopad 2017 08:48

W imieniu Urzędu Miasta Chorzów oraz Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej „Bona Fides” w ramach projektu „Modelowe Rady Seniorów woj. śląskiego” zapraszamy do udziału w Forum Rad Seniorów województwa śląskiego, które odbędzie się 22 listopada 2017r. o godzinie 10:00. 

Forum w całości poświęcone będzie działalności Rad Seniorów w naszym województwie i stojącymi przed nimi wyzwaniami, szansami i perspektywami. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada 2017r. o godz. 10:00 w Miejskim Domu Kultury Batory w Chorzowie przy ulicy Stefana Batorego 6. Do udziału zapraszamy nie tylko przedstawicieli Rad Seniorów, ale także wszystkie osoby żywo zainteresowane polityką senioralną. 

Prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku uczestnictwa w forum większej liczby osób z danej rady prosimy o przesłanie informacji o uczestnikach (imię i nazwisko, nazwa rady) w jednym mailu.

Rejestracji należy dokonać do 17 listopada. Rejestracje wysłane po tym dniu nie będą brane pod uwagę.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32 203 12 18

Informujemy, że uczestnicy forum mają możliwość otrzymania 100% zwrotu kosztów dojazdu w przypadku korzystania z komunikacji publicznej oraz do wysokości ceny biletu transportu publicznego w przypadku skorzystania z samochodu za przedstawieniem oświadczenia o wysokości ceny biletu na danej trasie.