Aktualności

Rusza casting do trzeciej edycji „Kochom dynsić”

wtorek, 26 wrzesień 2017 07:53

Centrum Integracji Międzypokoleniowej poszukuje kandydatów do udziału w trzeciej edycji turnieju tanecznego „Kochom dynsić”. 

„Kochom dynsić” to turniej taneczny, w którym do rywalizacji przystąpią pary składające się z seniora-amatora i zawodowego tancerza. Każda z nich przygotuje choreografię, którą następnie zaprezentuje podczas finału. 

- W „Kochom dynsić” chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. aktywizacji społecznej. - Szukamy seniorów aktywnych i pełnych werwy, umiejętności taneczne nie są wymagane.

Centrum Integracji Międzypokoleniowej szuka osób powyżej 60 roku życia, gotowych do zaprezentowania swoich tanecznych umiejętności przed publicznością i poddania ich ocenie jury. Casting odbędzie się w poniedziałek, 2 października o godzinie 10:00 w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59. Kandydaci, którzy przejdą etap przesłuchania, wezmą udział w serii bezpłatnych treningów przygotowujących ich do występu w zaplanowanym na 17 listopada finale.