Aktualności

Noc Andersena w Klubie Malucha

środa, 08 marzec 2017 13:54

Noc Andersena to wydarzenie, które jest organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej, który obchodzony jest w dniu urodzin duńskiego poety i pisarza Jana Christiana Andersena. Pisarz, jak sam wspominał, chciał w swoich dziełach zawrzeć uniwersalne wartości , które w "baśniowym opakowaniu" miały przemawiać zarówno do dzieci jak i do dorosłych osób. Dlatego tym mocniej zachęcamy do udziału w organizowanym wydarzeniu dzieci z rodzicami.  

Chorzowska Akademia Dzieci (Klub Malucha) pragnie włączyć się w międzynarodowe obchody Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej, organizując wydarzenie Nocy Andersena, które będzie połączone z Wiosennym Balem Kwiatów. W programie m.in. wspólne czytanie bajek duńskiego baśniopisarza czy okolicznościowe konkursy związane z jego twórczością. 

Wydarzenie będzie mieć miejsce 21 marca br. w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w godz. 17:30 - 19:30. Na wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać poprzez kontakt telefoniczny z Panią Małgosią Wójcikowską, koordynatorką Klubu Malucha, pod numerem telefonu: 795 417 378.    

 

Media

/images/nocandersena.html